468 x 60 Reklam Alanı
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Magazin > O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı
Son Güncellenme : 01 Oca 2013 19:21

Oktay Kaynarca, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında Ervah-ı Ezelde türküsüyle jürinin karşısındaydı.

Oktay Kaynarca, izleyicileri ve jüri üyelerini şaşırtarak müthiş bir performans sergiledi. Hülya Avşar ile Hadise arasında ise Oktay Kaynarca’yı kapma yarışı yaşandı.

Hadise, Oktay Kaynarca’nın kendisini tercih etmesi için “Oktay Kaynarca, gel bana kaynayalım” diyerek hamlesini yaptı. Ama, Oktay Kaynarca “Bugün Hadise’yi tercih edersem karım beni boşar” diyerek Hülya Avşar’ı tercih etti.

YAVUZ SEÇKİN TAKLİTLERİ

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin taklitleri ile güldürdü.Ekran başındakileri güldüren Yavuz Seçkin bir çok ünlünün taklidini yaptı.

İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz’a takıldı.

Yavuz Seçkin Hülya Avşar’ın takımına katıldı.

NOUMA : KİSS ME BABY

Pascal Nouma Arapça şarkısı ile muhteşem bir performans sergiledi. Hadise, Pascal Nouma şarsı söylerken ayağa kalktı ve Pascal Nouma karşısında oynamaya başladı.

Pascal Nouma için Hadise, Hülya Avşar, Murat Boz ve Mustafa Sandal anında döndü. Nouma, Acun Ilıcalı’ya “Survivor, Yetenek Sizsiniz, şimdi de O Ses Türkiye…Hep beni bu pozisyona sokuyorsun” diyerek sitem etti.

Hülya Avşar, Pascal Nouma’ya “Kiss mi baby” diyerek sitem etti.

Pascal Nouma Hadise’yi seçti.

BURCU ESMERSOY GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEDİ

O Ses Türkiye’nin Yılbaşı özel bölümüne katılan bir diğer ünlü isim ise Burcu Esermsoy oldu. Güzelliği ile dikkat çeken Esmersoy, Murat Boz ve Mustafa Sandal’ın kendisini takımlarına almak için kıyasıya mücadele etmesine neden oldu.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap